Ortaöğretim Yardımcı Kaynak Sistemi

image

Dersite Eğitim Sistemi Nedir?

Kitaplar, DVD videolar, Konulara ait soruların yer aldığı yaprak testler ve internet sitesindeki başlı başına hizmet + içerikle öğrencinin ihtiyacını karşılayan ve öğrenmesini kolaylaştıran gelişmiş bir sistemdir.

image

Dersite İnternet Sitesi

Güncel ve müfredata uyumlu konu anlatım videoları, konu anlatım sayfaları, konu testleri, soru çözümü videoları, sınavlar gibi içerikleri öğrenciye sunar. Etkin bir rehberlik hizmeti vererek öğrenicin verimli çalışmasına katkı sağlar ve velileri de bilgilendirir.

image

Neler Var?

Sistemdeki her bir parça kendi başına öğrenciye yetecek nitelik ve kalitededir. Öğrenmeyi sağlarken tüm öğrenim alanlarına yönelik içerikler sistemi oluşturur.

bayi

Nasıl Temin Edebilirim?

Dersite eğitim sistemi hakkında bilgi almak ve ürünümüzü temin etmek için.
Aşağıda buluanan bayi listemizden size en yakın temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Bayi Listesi
image

Dersite İnternet Sitesi

dersite.org internet sitesi, “Dersite” okula yardımcı ve Sınavlara Hazırlık Seti alan öğrencilere özel bir internet sitesidir.

Sadece seti alan öğrencilerin kendi şifreleri ile girebildiği, Müfredata uygun öğretim materyallerinden faydalanıp çalışabildiği, sonuçlarını, başarı durumunu izleyebildiği, başarı durumunu velisi ve öğretmenleri ile paylaşabildiği bir online kurs hizmetidir.

Bu internet sitesinde öğrenciler; Konu anlatım sayfaları, Konu testleri, deneme sınavları, Konu Anlatım Videoları, animasyonlar ve interaktif uygulamalar gibi içeriklerden faydalanabilir, takıldıkları ya da çözmekte zorlandıkları konularla ilgili site üzerinden, branş öğretmenlerine sorular sorabilirler.

Öğrencinin ihtiyacı olan çalışma ve ölçme-değerlendirme materyallerini içerisinde barındıran internet sitesinde etkin bir rehberlik hizmeti ve dokümanları da bulunmaktadır. Öğrenciler, ‘’mesajlarım’’ bölümünden rehber öğretmenlere; bilgi almak ve danışmak istedikleri konularda mesajlarını gönderebilirler.

Müşteri hizmetlerine, site yöneticisine ve rehber öğretmenlere gelen sorular en geç 48 saat içerisinde cevaplanmaktadır.